DEVAM
 • Concealed Comfort

  GÖRÜNMEZ DESTEK

  İlk bakışta büyüleyen yoğun tonlar, parlak (her anlamda) mikrofiber. Özel kumaş dokusu ile birleştirilmiş çerçevesiz tasarım mutlak bir rahatlık hissi yaratır. Ve bu, GİZLİ KONFOR serisinin özelliklerinin tam listesi değildir. Ancak, onu yüzlerce kez duymaktan bir kez giymek daha iyidir: aynadaki yansıma her şey hakkında herhangi bir kelimeden daha yüksek sesle söyleyecektir.

  KOLEKSIYON DETAYLARI
 • Mix & Match

  Combine and experiment

  The MIX & MATCH series is a special world of unique colors, delicate textures and exceptional comfort. Elegant combination: a gentle lacy cloth and soft microfiber of a contrast tone

  KOLEKSIYON DETAYLARI
 • Floral Comfort

  YUMUŞAK ÇİÇEKLER

  Narin çiçek motifli dantelden daha baştan çıkarıcı ne olabilir? En önemli şeylerden fısıltı halinde bahsetmek gerçekten daha iyi, bu yüzden dekor burada. oldukça kısıtlanmış, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede etkileyici olduğu ortaya çıktı.

  KOLEKSIYON DETAYLARI
 • Selection

  DOĞRU SEÇİM

  Bir sanat olarak iç giyim: MARC & ANDRÉ tasarımcıları gölgeler ve şekillerle oynuyor. Hangi rengi seçtiğiniz önemli değil - kırmızı, lacivert veya belki bej - Her setin gerçekten sevileceğine söz veriyoruz. Ve sadece senin tarafından değil.

  KOLEKSIYON DETAYLARI
 • Charming Lace

  KENDİ ÇEKİMİ

  Baştan çıkarma ve ilham dünyasını açın! Laik çıkış, arkadaşlarla öğle yemeği veya romantik bir tarih - her zaman olacaksın kendinden emin, rahat ve tabii ki çok seksi hissedin.

  KOLEKSIYON DETAYLARI