Şirket hakkinda

Marc & André

«Marc & André» tarihinden

«Mark & André» markası 1985' te Fransa'da doğmuştur. İmalatının ana temeli orijinal tasarlanmış şık mayolardı. Markanın popülerliği 90'lı yılların ortasına rastlar. Bu yıllardan sonra, yetenekli pazarlama ve üretim politikaları sayesinde uluslararası bir taktir kazanmıştır.

«Mark & André» bugün ise, en titiz müşterilerinin bile beklentilerini tatmin edebilir bir marka konumundadır. «Mark & André» yetenekli tasarımcılar, tüm dünyada bilinen ünlü moda evleri ve büyük moda ajanslarıyla verimli bir işbirliği yürütmektedir. Bu nedenle, ürettiği koleksiyonlar her zaman kadınsı, güncel ve eşsizdir. Her bir koleksiyon parçası kendi içerisinde bir stil ve trendi taşır.

...«Marc & André» koleksiyonu

Koleksiyon üretiminin her aşaması çok titiz denetimler gerektirir. Üstün yetenekli tasarımcıların rehberliğinde olağanüstü parçalar doğar; kağıt üzerindeki taslak, ürünün en son haline kadar daha üretilmeden bir çok denetimlerden geçer. Kumaşların ve aksesuvarların seçimi yapılır. Bu denetim ve seçimlerden sonra koleksiyon son hali ile beğeniye sunulur. «Marc & André» markasının tüm ürünleri, Avrupa Kalite Standartları'na tamamen uygundur.

«Marc & André» her sezona 300 parçadan fazla mayo/bikini modeli, 150 parçadan fazla iç giyim ve rahat ev tekstil ürünlerini hazırlar.
Yıllık üretim kapasitesi, 1 000 000 adet üründen fazladır. Şirket, geniş dağıtım ağına sahip olup, dünyanın 32 ülkesine markasını ihraç etmektedir.
Estonya, Rusya, Ukrayna, Türkiye, Bulgaristan, Belçika, Almanya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika'da ise yetkili ofisleri bulunmaktadır.

... «Marc & André» misyonu

«Marc & André», müşterilerine kaliteli, şık, trend ve komforlu ürünleri sunarak, bütün dünya kadınlarının hayatlarını süsler.

«Marc & André» nin misyonuna göre, ne kadar insan varsa o kadar tat vardır ve biz bunu dikkate alıyoruz. Markanın başarılı olmasının temeli, yüksek ürün kalitesinin, benzersiz malzeme uygulanmasının ve ürün çeşitliliğinin sağlanması ve devamlılığıdır.

«Marc & André» 2011 yılında kendi mağaza konseptini geliştirerek perakende segmentinde de yer almaya başlamıştır.

«Marc & André» markası- kişiliğin, ürün kalitesinin ve profesyonel bir ekibin başarısının sonucudur.