ДАЛI
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Ніжно-лілові тюльпани і приємний орнамент на кораловому тлі гармонійно поєднуються з базовим фіолетовим кольором. Тюльпани - квіти щастя, відмінний настрій і сонячна усмішка завжди супроводжують їх. Бездоганно комфортна еластична тканина, виготовлена з міцного волокна Lycra® 190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Романтичні волани і ніжні квіти, м'яка струмлива фактура і неповторна витонченість. Еластична тканина елегантно виглядає на фігурі і дуже красива в драпіровці. Тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®190г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ А тепер - на райські острови! Синьо-білий орнамент і тропічна флора: ідеальна серія двосторонніх купальників для будь-якого образу і настрою. Орнамент в спокійних тонах легко перетворюється в колоритний принт з дивовижними екзотичними квітами. Модний образ і яскравий настрій гарантовані! М'яка фактурна тканина дарує абсолютний комфорт. Тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Барвистий, як саме літо, і свіжий, як океан, - принт з екзотичними квітами царює в пляжній моді! Оригінальний і виразний, він відмінно налаштовує на відпочинок і заряджає прекрасним настроєм. Вишукана текстурированная тканину виготовлена з міцного волокна Lycra®190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ