ДАЛI
 • Створіть свій неповторний образ! Розкішний модний колір сезону «Petroleum» стає головним акцентом в тенденціях моди. Гладка шовковиста тканина, виготовлена із застосуванням високих технологій. Швидковисихаюча, що не пілінгується, має високу повітропроникність.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Геометричний принт, спортивні нотки і жіночний шарм йдуть рука об руку і доповнюють один одного. Еластична тканина з використанням мікрофібри, яка допомагає виробам зберігати їх первісну форму і забезпечує чудову посадку на фігурі.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Білий колір - це досконалість. Повна свобода можливостей і відсутність будь-яких перешкод. Насолоджуйтеся духом свободи! Італійська фактурна тканина, до складу якої входить мікрофібра.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Незабутній образ створить для Вас ця серія. Дух тропіків і мотиви морського світу в поєднанні з прозорістю м'якого сітчастого матеріалу притягує погляди. Еластична тканина з використанням мікрофібри, яка допомагає виробам зберігати їх первісну форму і забезпечує чудову посадку на фігурі.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Незвичайний образ, гламурний стиль і елегантний силует. Сяюча поверхня тканини, чіткість декоративних строчок вражають і надихають. Тканина з блискучою атласною поверхнею - особлива елегантність і шик. Просто блиск - ідеально щільна посадка по фігурі, чіткий силует, шарм і гламур!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Поєднання тканин, кольору і фактур. Пристрасть, спорт, жіночність, сміливі творчі рішення і незвичайні силуети створюють особливу історію. Еклектична комбінація прінтованої фактурної тканини і в'язаної сітки створює динамічний і сексуальний образ.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Актуальна і модна комбінація ніжно-рожевого і глибокого синього. Романтичний принт з квітковим мотивом. Створи свій неповторний образ! Високоеластичне волокно, яке забезпечує тканині шовковисту атласну поверхню з елегантним і гламурним блиском.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ