ДАЛI
 • Мода стала дуже міцною! Комфортний, гарний блискучий трикотаж високої якості LYCRA® XTRA LIFE ™ щільністю 200 г / м2. Володіє підвищеною зносостійкістю, не руйнується від хлорованої води, тепла та сонцезахисного крему в 10 разів довше, ніж незахищена тканина, відмінно зберігає форму, не вицвітає. Практично не відчувається на тілі, так як не обмежує рухів, не натирає шкіру, не затримує вологу.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Дуже ефектне незвичайне рішення: яскраві тропічні квіти на тлі геометричного орнаменту в класичній колірній гамі. Хочеться відправитися на пляж вмить! Комфортна тканина щільністю 170 г / м2 володіє прекрасною еластичністю і ідеальна для відпочинку та гарного настрою.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Стильний розворот: класична морська смужка переосмислена в кольорі і крої. Змінюється ширина рапорту і динамічна зміна напрямку ліній створюють відчуття placement. Універсальна, акуратна і позитивно яскрава смужка безпосередньо асоціюється з літом, сонцем і солоними бризками моря. Комфортна еластична тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®170 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Оригінальний крій, вишуканий дизайн. Перлини магнітного відтінку блискуче доповнюють образ класичного чорного бікіні, яке завжди в моді. М'яка на дотик фактурна тканина, виготовлена з міцного волокна Lycra® 190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Жакардовий ефект zik-zak! Зигзаг удачі -прекрасний шанс для стильних дівчат. Свіже поєднання благородного синього і білого кольорів, цікавий геометричний крій, елегантні вставки з темно-синьою еластичної сітки.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Тріо, яскраво і грайливо: спереду - контрастне поєднання трьох кольорів - синього, білого і червоного, на спинці - кокетлива шнурівка. Оригінальна версія морської смужки для відважних і завзятих морячок! Тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ