FRANCHİSE

Başarılı format

Marc & André-mayo, plaj modası, korse ve yenilikçi dikişsiz iç çamaşırları, rahat ev kıyafetleri imalatçısı ve sektöründe lider bir markadır. Sizlere Franchise ortaklarımızdan biri olmanızı işinize, sektöründe lider bir markanın güvenirliğini paylaşmanızı teklif ediyoruz.

Marc & André kadının güzelliğini ön plana çıkaran, zarif tasarımları ile her yıl 300 den fazla modeli sizlerin beğenisine sunmaktadır. Özenle düşünülmüş zarif detaylar, dokular ve göz kamaştıran kombinasyonlar markayı değerli kılmaktadır.

pdf-icon
Tanıtım

Marc & André markasının franchise sistemi tek bir kavram oluşturur ve başarılı tecrübeye dayalı çalışma prensiplerine uygun olarak gerçekleştirilir. Şirketin tek çalışma standardı, trendi zamanında takip etmeye ve sezonluk talep değişikliklerini görebilme imkan verir. Geniş ürün yelpazesi ise ,çeşitli müşterilerin taleplerine de cevap verebilir.

Marc & André nin franchise ortaklığı avantajlarının arasında: tecrübeli franchise sisteminin tüm desteğiyle bağımsız iş adamı olma imkanı verir. Reklam ve pazarlamaya minimum masrafları, ürün teminatlarının devamlılık garantisini, eğitimin ve sürekli franchise desteğinin sayesinde, gerekli tecrübeye sahip olmadan işi yürütme imkanını sağlar.

Daha iyi tanıtım için Marc & André, sektörün lider basın kuruşları ile aktif bir şekilde çalışmaktadır. Markanın reklam kampanyaları: Elle, InStyle, Marie Claire, Glamour, Aeroflot Style, Transaero, S7, OK!, «Караван историй» (Hikayeler kervanı) dergilerinin, Glamour.ru, Elle.ru, Spletnik.ru, Moda.ru sitelerinin ve sektöre yönelik basın vasıtalarının iştirakiyle yapılır. Bunun haricinde Marc & André, her yıl yapılan "Rusya Güzeli" Milli Güzellik Yarışması'nın resmi sponsorudur.

Marc & André şirketi, franchise ortaklarının perakende ticaretlerini geliştirmelerine de ilgi gösterir, dolayısıyla işi yürütmek için başarılı bir teknolojiyi önerir ve hem mağazanın açılışında, hem de ondan sonraki çalışmalarına da aktif destek vermeye hazırdır.