ДАЛI
 • Pure Sensation

  Полосатий рейс

  Балконет або класичний бюстгальтер з push-up? У цій лінії кожна знайде те, що подобається саме їй. Відразу звертає на себе увагу і принт в смужку - тренд, який надає цій білизні абсолютно особливу чарівність.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Pandora

  Справжній скарб

  Не бійтеся відкрити цей ящик Пандори - в ньому багато цікавого. Залежно від настрою вибирайте напівпрозорі бюстгальтери з м'якою чашкою або спокусливий push-up. Що стосується кольорів, тут дизайнери зробили ставку на чорний і червоний - у цієї білизни (і у його власниці) виразно сильний характер.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Magnetic

  Жіночність і не тільки...

  У серії «Magnetic» дивним чином поєднуються актуальні тенденції: жіночність і спорт. Два протилежних напрямки доповнюють один одного і створюють цікавий союз. Плетені резинки в поєднанні з невагомим еластичним полотном з легким блиском.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Flirt

  Фліртуйте!

  Білизна, які заряджає неймовірною впевненістю в собі. Назва лінії зобов'язує: встояти проти такої краси неможливо. Тому навіть не сумнівайтеся: перемоги на любовному фронті не змусять себе довго чекати! Мистецтвом флірту шанувальниці MARC & ANDRÉ точно володіють на п'ять з плюсом.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Velvety Touch

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Pure Lines

  Завжди актуальна

  Серія «Pure Lines» представляє собою цікаве рішення, яке поєднує моду, технічну інновацію і нескінченну класику чорного. Делікатна мікрофібра в поєднанні з м'яким сітчастим полотном.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Perfection

  Серія «Perfection» - ідеальний і витончений вибір. Ніжне мереживо і плавні переходи відтінків з одного в інший дарують нам гарний настрій. Витончене мереживо майстерним візерунком вплетено в структуру еластичної сітки.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Classic

  Романтизм і лірика

  Класичні базові кольори та моделі, виконані з гладенької тканини. Відмінне поєднання стилю, комфорту і функціональності. Однотонне полотно в поєднанні з мереживом.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ