ДАЛI
 • Concealed Comfort

  НЕЗРИМА ПІДТРИМКА

  Насичені відтінки, які підкорюють з першого погляду, блискуча (У всіх сенсах) мікрофібра. Спеціальна фактура тканини в поєднанні з безкаркасних конструкцією створює відчуття абсолютного комфорту. І це далеко не повний список особливостей лінії CONCEALED COMFORT. Втім, краще один раз надіти, ніж сто раз почути: відображення в дзеркалі скаже про все голосніше за будь-слів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Mix & Match

  Поєднуй і експериментуй

  Серія MIX & MATCH - це особливий світ унікальних колірних рішень, ніжних фактур і виняткового комфорту. Елегантна комбінація: ніжне мереживне полотно і м'яка мікрофібра контрастного тону

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Floral Comfort

  НІЖНІ КВІТИ

  Що може бути соблазнительнее мережива з ніжними квітковими мотивами? Про найголовніше дійсно краще говорити пошепки, тому і декор тут вийшов досить стриманим, але в той же час неймовірно виразним.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Selection

  ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

  Білизна як мистецтво: дизайнери MARC & ANDRÉ грають з відтінками і формами. Неважливо, який колір ви виберете - червоний, темно-синій або, можливо, бежевий - ми обіцяємо, що кожен комплект стане по-справжньому улюбленою. Причому не тільки Вами.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Charming Lace

  САМА ЧАРІВНІСТЬ

  Відкрийте світ спокуси і натхнення! Світський вихід, ланч з подругами або романтичне побачення - Ви завжди будете відчувати себе впевнено, комфортно і, звичайно, дуже сексуально.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ