Франчайзинг

Успішний формат

Marc & André - один з лідерів у сегменті купальників і пляжної моди, корсетної та інноваційної безшовної білизни, одягу для дому та відпочинку - пропонує підприємцям спосіб швидко та ефективно почати бізнес і стати франчайзинговим партнером бренду.

Щорічно Marc & André створює унікальні та затребувані колекції, що включають в себе більше 300 моделей, для яких характерні дизайнерські рішення, що втілюють граційність тіла. Ретельно продумане поєднання фактур, відтінків і форм покликане підкреслити жіночу красу та неповторність.

pdf-icon
Презентація

Франшиза бренду Marc & André являє собою єдину концепцію і здійснюється за принципами роботи, заснованими на успішному досвіді. Єдиний стандарт роботи компанії дозволяє своєчасно дотримуватися тенденцій та реагувати на сезонні зміни попиту, а різноманітний асортиментний ряд задовольняє потреби широкого кола покупців.

Серед переваг для партнерів у компанії Marc & André відзначають можливість стати самостійним бізнесменом за всебічної підтримки досвідченого франчайзера, використання перевіреної бізнес-моделі, мінімальні витрати на рекламу та маркетинг, гарантії постійного постачання, можливість ведення бізнесу без відповідного досвіду за рахунок навчання і постійного супроводу франчайзером.

Для додаткового підвищення впізнаваності бренду Marc & André активно співпрацює з провідними виданнями. Рекламні кампанії марки проходять за участі таких журналів як Elle, InStyle, Marie Claire, Glamour, Aeroflot Style, Transaero, S7, OK!, «Караван историй», сайтов Glamour.ru, Elle.ru, Spletnik.ru, Moda.ru, а також галузевих ЗМІ. Крім того, Marc & André є щорічним офіційним партнером Національного конкурсу краси «Міс Росія».

Компанія Marc & André зацікавлена в розвитку роздрібного бізнесу партнерів, тому пропонує успішну технологію ведення бізнесу і готова надавати активну допомогу як при відкритті магазину, так і при подальшому його функціонуванні.