ДАЛI
 • Pretty Bird

  Польоти уві сні і наяву

  Найтонше мереживо - завжди відмінна ідея, а в поєднанні з неймовірною вишивкою - тим більше! Основний мотив цієї лінії - чарівний птах. Символ пристрасті, невгамовного польоту фантазії і, звичайно, безмежної свободи. Будь то бюстгальтери зі зйомними бретелями, короткі кімоно з поясом або бріфи із завищеною талією - така білизна обов'язково підкреслить Вашу унікальність!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Misty Rose

  Життя в рожевому світлі

  Близько до тіла тримаємо тільки найкраще. У лінії Misty Rose зійшлося все: стиль, комфорт, неймовірна сексуальність. Бюстгальтери з вбудованим push-up надійно підтримують груди, а сорочка baby doll не обмежує рухів. Обіцяємо, що Вам будуть снитися тільки найсолодші сни!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Femininity

  Заради жінки

  Назва цієї лінії говорить сама за себе. Натхненням для дизайнерів стала жіночність у всіх її проявах - сьогодні ми як ніколи можемо дозволити собі бути різними. Білизна бежевого кольору стане надійною основою гардероба. Тонкі бюстгальтери без кісточок і бокових швів нічим не видадуть своєї присутності і при цьому дозволять відчувати себе максимально впевнено. Так само, до речі, як і боді на каркасній підтримки: надягайте його під улюблену сукню - і готуйтеся до незліченних компліментів!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Lucky

  І хто сказав, що ідеалу не існує?

  Вам пощастило, дизайнери Marc & André точно знають, чого хочуть жінки, - і в черговий раз віртуозно виконують всі їхні бажання. Складових успіху - рівно три: ніякого складносурядного декору, чистий привабливий колір і незвичайний крій. І Ви - сама досконалість!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Evening Time

  Зіграти на контрасті

  Складний робочий день закінчений. Попереду - вечір, в який ви можете дозволити собі геть усе. Лінія Evening Time, виконана в двох кольорах, ідеально підійде під будь-яку, навіть найвідвертішу сукню: дизайнерам MARC & ANDRÉ вдалося зробити не тільки дуже гарну, але і максимально практичну білизну. Готуйтеся підкорювати (читай: розбивати) серця!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ