Про компанiю

Marc & André

... з історії «Marc & André»

Історія бренду Marc & André почалася в 1985 році у Франції. Основним напрямком виробництва було створення елегантних купальних костюмів оригінального дизайну. Популярність марки стрімко росла. Міжнародне визнання прийшло в середині 90-х завдяки грамотній маркетинговій та виробничий політиці.

На сьогоднішній день Marc & André є затребуваним брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших клієнтів і порадувати неповторним дизайном та високою якістю продукції. Дизайнери Marc & André завжди на висоті і плідно співпрацюють з всесвітньо відомими будинками моди і найбільшими фешн-агенствами, в результаті чого, колекції бренду завжди жіночні, актуальні та неповторні. Кожна з них несе в собі певний стиль: від легких нот класики до останніх модних тенденцій.

...колекції «Marc & André»

При створенні колекцій в компанії приділяється пильна увага кожному етапу виробництва. Під чуйним керівництвом талановитих дизайнерів народжуються шедеври: спочатку ескіз на папері, потім підбір тканин і фурнітури, які надалі проходять ретельні тестування перед створенням кінцевого продукту. Всі моделі Marc & André повністю відповідають європейським стандартам якості.

До кожного сезону Marc & André готує більше 300 різних моделей купальників, 150 моделей нижньої білизни і домашнього одягу. Щорічний обсяг виробництва становить близько 1 000 000 одиниць. Компанія володіє широкою дистрибуційної мережею та здійснює поставки в 32 країни світу. Відкрито 9 представництв в країнах: Естонія, Росія, Україна, Туреччина, Болгарія, Бельгія, Німеччина, Норвегія, Чехія, ПАР.

… місія «Marc & André»

Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану та комфортну продукцію.

Компанія Marc & André вважає, скільки людей - стільки смаків і враховує це. Запорука успіху марки в досягненні унікального поєднання високої якості продукції, використання ексклюзивних матеріалів та широкого асортименту.

У 2011 р. компанія Marc & André розробила концепцію власного монобрендового магазину та запустила проект роздрібної мережі, що відповідає сучасним вимогам Retail індустрії.

Marc & André - це результат синергії індивідуальності, якості продукції і роботи професійної команди.