ДАЛI
 • Гламурна складна фактура тканини останнього покоління Melodie Power від JL робить цей матеріал особливо підходящим для зручних і елегантних купальних костюмів з ідеально щільним обляганням. Тканина володіє відмінними властивостями, має м'яку поверхню і щільність 140 г / м2. Найспокусливіші вирізи, оригінальний крій і виконання.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ФРАНЦУЗЬКОГО ВИРОБНИКА Елегантність і гламур: легка тканина з блискучою поверхнею і щільністю 115 г / м2, матеріал в смужку Golden Lurex® від французького виробника. Асиметричний крій оригінальний і динамічний, комбінування контрастних тканин допомагає візуально коректувати пропорції фігури. Смужка - класика, з якою Ви завжди будете на модній хвилі!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Міцна фактурна тканина в рубчик забезпечує максимальну свободу рухів навіть під час інтенсивних фізичних вправ. Структура матеріалу гарантує високу повітропроникність і особливу гігроскопічність тканини. Стійкість до пілінгу, захист від ультрафіолету, здатність тканини до швидкого висихання допомагають зберегти бездоганний зовнішній вигляд і первинну яскравість купальника. Абсолютний комфорт!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Емоції кольорового контрасту, особлива експресивність - це colour block, або «зіткнення кольорів»! Блискуче підкреслити хвилюючі вигини зможе інноваційний трикотаж ECOwave, декорований чорними і золотими точками з ефектом блисківок - на них так і грають відблиски сонця! Матова щільна тканина 190 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Прекрасні купальники для справжньої русалоньки! Гламурний шовковий блиск і спокійний природний колір, відмінно поєднується зі смаглявою засмаглою шкірою. Оригінально укладені складки - цікавий хід дизайнерів, що перетворює модель в маленький шедевр. Легка тканина з глянцевим блиском, щільність 130г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Відтінок фуксії і гламурний шовковий блиск відмінно підходять для створення яскравого неповторного образу. Ви станете чудовою екзотичною квіткою! Оригінально укладені складки - цікаве конструктивне рішення, що перетворює модель в маленький шедевр. Легка тканина з глянцевим блиском, щільність 130 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • З усієї палітри кольорів синій - найзагадковіший. Це колір морської глибини і внутрішньої гармонії. Оригінально укладені складки - цікаве конструктивне рішення, що перетворює модель в маленький шедевр. Легка тканина з глянцевим блиском, щільність 130 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ