ДАЛI
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Іриси - різнокольорові часточки веселки, яка колись розсипалася в небі і впала на землю. Божественні квіти ірису на теплому тлі з ефектом омбре - тендітна краса і витонченість. Комфортна тканина з високою еластичністю, гладенька і м'яка на дотик, виготовлена з міцного волокна Lycra®. Мікроткань 170 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Оригінальний італійський принт радує яскравістю і ніжністю хитромудрої флористичної композиції. Дихаюча мікротканина забезпечує ідеальне облягання і надзвичайний комфорт, відмінно підкреслює вигини тіла. Тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®170г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИНТ ВІД MARC & ANDRÉ Магія і містика нічного лісу розкривається в лініях і візерунках квіткового мотиву. Чарівні, чаклунські квіти на тканині з ніжним шовковим блиском роблять образ загадковим і дуже жіночним. Тканина виготовлена з міцного волокна Lycra®160г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Елегантний гламурний блиск і сяйво в сонячному світлі: еластичне, ніжне і приємне на дотик трикотажне полотно з вплетеними металізованими нитками робить купальники з цієї лінії дуже легкими і приголомшливо жіночними. Суперлегка тканина щільністю 120 г / м2.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • ТКАНИНИ ИТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА Немов іскристі бризки шампанського: ніжне фактурне полотно з блиском металізованої нитки, дрібна золотисто-біла смужка - блискуча і розкішна класика моди! Поєднання стилю і абсолютної універсальності.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Гламурний шовковий блиск легкої тканини, розсипи страз під бронзу, зібрані в ефектні візерунки. Темне забарвлення відмінно підкреслить гарну засмагу. Декор чудовий і оригінальний, а стрази під бронзу приголомшливо виблискують на сонці. Стільки спокуси в образі!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ
 • Чорний - це незмінна класика. Тканина щільністю 300 г / м2 має фактурну поверхню. Оригінальність дизайну полягає в оптичній грі: фактурні смужки в поєднанні зі вставками з прозорої сітки допоможуть продемонструвати всі достоїнства фігури і навіть приховати недоліки!

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЕКЦІЮ